Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida
System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Treść klauzuli informacyjnej

KLAUZULA INFORMACYJNA:

Zgodnie z art. 13 ogólnego Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – dalej w skrócie zwane RODO, informujemy:

1) Administratorem Państwa danych osobowych jest Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. C.K. Norwida w Goleniowie z siedzibą przy ul. Konstytucji 3 Maja 26 (dalej zwana w skrócie Administratorem).

2) Inspektorem Ochrony Danych Osobowych w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Goleniowie jest pan Bartosz Kaniuk. Dane do kontaktu: e-mail: bkaniuk@proinspektor.pl, telefon: 608 442 652

3) Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu umożliwienia korzystania z zasobów bibliotecznych - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz dla celów wypełniania obowiązków prawnych ciążących na Bibliotece na podstawie powszechnie obowiązujących przepisów prawa.

4) Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do wykonania umowy lub świadczenia usługi. Okres przetwarzania może być każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeśli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne do dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Bibliotekę.

5) Państwa dane osobowe będą przekazane podmiotom przetwarzającym (art. 28 ust. 1 RODO): Instytut Książki Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Defilad 1, a także organom upoważnionym na podstawie przepisów prawa.

6) Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

7) Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznają Państwo, że przetwarzanie o danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO).

8) Podanie przez Państwa danych osobowych jest niezbędne do korzystania z zasobów Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej im. C.K. Norwida w Goleniowie i jej usług. Konsekwencją ich niepodania będzie brak możliwości korzystania z większości usług i zasobów biblioteki.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Anita Jurewicz 22-07-2018 20:20
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Anita Jurewicz 22-07-2018
Ostatnia aktualizacja: Anita Jurewicz 15-04-2021 09:17